Vzdělání


Jmenuji se Lenka Kubaštová. Narodila jsem se r. 1982 ve Velkém Meziříčí. Od roku 2001 jsem zaměstnancem jihlavské nemocnice a v současné době pracuji i jako terapeut energetické psychologie EFT. 

Studovala jsem mimo jiné i kvantovou léčbu, Reiky terapii a hypnoterapii. Ve své praxi zaměřuji především na terapii metodou EFT. Ke klientům přistupuji holisticky, tzn. ve všech jejich bio - psycho - sociálních a energetických aspektech.

Spolupracuji i s ostatními terapeuty EFT z různých částí ČR (a případnou problematiku společně konzultujeme) a i nadále se vzděláváme v oboru.

Samozřejmostí je dodržování zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně a zpracování osobních údajů a mlčenlivost ohledně problémů klienta a všech zjištěných informací.

Certifikát Terapeut energetické psychologie
Certifikát Terapeut energetické psychologie

2001 - maturitní zkouška na SZŠ a VOŠ Žďár nad Sázavou ( jeden z maturitních předmětů psychologie)


2010 - státní zkouška na lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci (mezi studijními obory mj. i semestry z psychologie, sociologie a psychiatrie) studijní obor Ošetřovatelství


2020-2021 - Terapeut energetické psychologie EFT - Institut energetické psychologie Hradec Králové (lektorka Z. Katamaya) -Studium akreditováno MŠMT.


2021 - Praktik kvantové léčby - Institut energetické psychologie Hradec Králové (lektorka Z. Katamaya)


2022 - Reiky I., Reiky II. - Institut energetické psychologie Hradec Králové (lektorka Z. Katamaya)


2024 - Matrix reimprinting - lektorka Mgr. Klára Hanzalová


2024 - Emocionální inteligence, metoda EFT, práce s ranými traumaty podle Mgr. Emmerlingové - lektorka Mgr. Stanislava Emmerlingová


2024 - EFT 1.-3. stupeň - lektorka Mgr. Klára Hanzalová


Jsem autorkou publikace "EFT pro rodiče, průvodce k překonání potíží našich dětí", jež lze na mých webových stránkách stáhnout.


Certifikát Praktik kvantové léčby
Certifikát Praktik kvantové léčby
Certifikát Matrix reimprinting
Certifikát Matrix reimprinting

Chcete mě kontaktovat?