EFT PRO RODIČE, průvodce k překonání potíží našich dětí

EFT PRO RODIČE, průvodce k překonání potíží našich dětí
EFT PRO RODIČE, průvodce k překonání potíží našich dětí


Tato publikace je vytvořená jako průvodce metodou EFT, určenou pro domácí použití u dětí. Pomocí tohoto manuálu (100 stran formátu A4) se naučíte pracovat metodou EFT a tak odstranit svým dětem jejich potíže. Publikace je doplněná ilustracemi.

Při této tvorbě jsem vycházela z konkrétních (a nejčastějších) situací, se kterými se při své práci s dětmi setkávám a shrnula jsem je do dvanácti základních tématických celků. 

Naleznete zde úvod do metody EFT, včetně specifikace práce s malými (i velkými) dětmi a základní postup, jak metodou EFT s dětmi doma pracovat.

Jednotlivá témata:

Strach (obecně a strach jít do školy/školky)

Vztek/zlost

Problémy ve škole, šikana, nejsem oblíbený/á v kolektivu

Tréma

Úzkost, panická ataka/panická porucha (sociální izolace - agarofobie)

Nízké sebevědomí, nemám se rád/a

Koktání, zadrhávání, tiky, noční pomočování

Zlobení, vykřikování, nesoustředěnost ve škole (a další)

Alergie, kožní problémy (vyrážka, akné, exémy a další)

Obezita

Bolest

Poruchy příjmu potravyNíže uvádím náhled do publikace (20 stran), jež lze stáhnout v PDF formátu.


Cena publikace EFT PRO RODIČE, průvodce k překonání potíží našich dětí                                                           459 Kč


V případě zájmu vyplňte prosím níže uvedený formulář. Po připsání částky na účet Vám obratem tentýž den pošlu v PDF formátu publikaci "EFT PRO RODIČE, průvodce k překonání potíží našich dětí". Soubor lze ihned stáhnout, otevřít a vytisknout. Tento manuál slouží pouze pro osobní účely a je autorským právem. Jakékoli kopírování, množení a předávání dalším osobám je zakázáno (zákon č. 121/2000 Sb.).

Číslo účtu:                                                                                                                123 - 990460267/0100 (Komerční banka)