Reference

Reference je možné ověřit.

Paní L. (po 1 terapii - úzkosti)

Dobrý večer Leničko. Pozitiva se dostavily hned druhý den. Radost a úsměv mě provázel každý den. Menší emoční bouřka přišla po 4 dnech odpoledne. Další den ráno už bylo dobře. Ale to přičítám také k větší vyčerpanosti z práce a z nevyspání. Udělala jsem si krásné volno s novým přítelem a jsem zamilovaná. 

Moc děkuji právě Vám. Leni, budu ráda, když se opět uvidíme přes online a vyťukáme další emoce. 

Děkuji. 

Paní N. (po 1 terapii - hubnutí)

Dobrý den, u kávy už si nedávám vůbec nic ani čokoládu ani nic jiného sladkého. Chuť na sladké úplně nezmizela ale je to o hodně lepší. Celý týden dobrý pořád v ledničce až včera jsem měla nějaké zákusky protože byla oslava a dneska jsem si dala také ale jinak nemám na to chuť a začala jsem od středy s afirmacemi. 

Děkuji za Váš zájem a krásné léto.

Následují ještě dvě terapie. U snižování váhy je třeba tří terapií.

Paní L. (po 1 terapii - úzkosti)

Dva dny po naší schůzce jsem byla hotová, unavená, taková vygumovaná. Pak jsem zjistila, že ráno vstávám bez bolesti na hrudníku, takový nádherný uvolnění a že se i usmívám. Pak zase nějaké dohady, tak jsem si ten vztek odťukala sama. Vztek je pryč, jednám a mluvím v klidu, usmívám se. Bolest, tlak je pryč. Je mi opravdu skvěle. Začínám opět normálně jíst, i když po troškách, ale jím. Cigarety už jsem taky hodně omezila. Všichni mi nabídli pomoc, takže na to nejsem sama a to je nejvíc. Moc děkuju, mám ze sebe obrovskou radost. A děkuji za pomoc.

Paní M. (po 1 terapii - strach z kolektivu) - EFT a děti

Dcerka by nikdy v životě před nikým netancovala a minulý pátek šla tancovat k sousedům. Změny jsou. Ve škole zatím klid, dcerka nepláče, že by tam nechtěla, ani neříká. Vidím na ní i drobné změny, jako že zvládla prvně dojít ze školy sama. Nebo dojela do obchodu sama... Mám z ní radost... 

Prý každý večer vyťukává, ráno jsme měli trochu naštvanou, ale kupodivu spolupracovala a vše jsme vyhnali. 

Moc díky.

Paní K. (po 1 terapii - trauma) - EFT a děti

Dobrý den, moc děkujeme za dnešní sezení i Vaše slova. Moc to potěší. Metodu EFT budeme používat. Děti byly nadšený, teď to vypráví starší dceři. Syn ji už ťukal. Říkala, že má strach že ji nikdo nemá rád tak vedl sezení. Mě to teda do sebe úplně krásně zapadlo a tu ránu, když syn vyléčil Míšu (moje poznámka- plyšový medvěd v kanceláři) jsem snad slyšela jak to z něj spadlo. Úplně úžasný. Dcerka krásně spinká celou noc ve své posteli. Vůbec se nebudí, takže za mě super. V sobotu měla soutěž, zvládla to, trošičku nervózní byla že to zkazí a trenérka se bude zlobit, ale vyťukala si to a myslím, že v pohodě. Syn mi přijde takový veselejší. I paní učitelka říkala, že se z něj teď stal takový veselý lupínek. Tak doufám, že u toho zůstane. Večer hned usne, to bylo vždycky přemlouvání ať už spí. Pořád se tam převaloval a nemohl zabrat. Teď lehne a do deseti minut neví o světě. Jsem ráda, že jsem to s dětmi podstoupila. 

 Moc Vás zdravím a ještě jednou moc děkuji. Přeji krásný zbytek dne. PS: Jsem ráda, že jsem na Vás dostala kontakt.

Paní H. (po 1 terapii - strach jít do školy) - EFT a děti

Dobrý den paní Kubaštová. Dneska to zase bylo v pořádku, odchod do školy O.K. Neprodlužuje to, usmívá se, má nálady na moje vtípky, sem tam má i chuť si zablbnout. Jsem za to neskutečně vděčná. Nevím, jak by to bylo, kdyby se do toho díky Vám nehráblo. Dcerka je prostě k nepoznání oproti předcházejícím dnům, za což jsem neskonale vděčná. Včera jsem se jí ptala, když by měla na stupnici 1- 10 (10 je nejhorší) říct, jak se netěšila do školy před setkáním s Vámi, tak říkala, že za 4. A tento týden samé jedničky :-) Juch, je to boží!!! 

2. terapie (strach z vystoupení) - EFT a děti

Paní Kubaštová, dcerka byla boží. Úplně s přehledem vystoupení zvládla. Díky EFT a díky Vám. Celé odpoledne před tím byla v pohodě, skoro usínala před televizí. Čekala jsem, jestli něco nepřijde, ale nepřišlo. Jsem na ni tak hrdá! Moc si Vás a Vašeho přístupu vážím, tohle se vážně jen tak nevidí. Mějte se moc krásně paní Kubaštová, děkuji ještě jednou moc za všechno!! Jste úžasná bytost!!

Paní V. (po 1 terapii)

Hezký den. Za mě- ráda bych ještě alespoň jedno setkání, po tom minulém se cítím dobře, jako bych ze sebe něco shodila, ale ještě si myslím, že by bylo potřeba něco dokončit...Paní J. (po 1 terapii)

Dobrý večer, moc vás zdravím.

 Cítím se dobře, moc dobře. Moc děkuji, já se určitě koncem léta, nebo začátkem podzimu na terapii ještě objednám.
Pan S. (2 terapie - nespavost)

Zdravím. 

Dneska bylo ještě lepší usínání než včera, jenom jsem se chvíli převaloval a pak už si nic nepamatuju. Teď už bude jen obava aby to vydrželo. 

Mějte se krásně.

Paní M. (po 1 terapii - rozchod)

Dobrý den, obracím se na Vás se zpětnou reakcí. Sezení u Vás mi pomohlo si definitivně ukončit bývalý vztah a nebát se někoho oslovit, nyní mám 14 dní nový vztah, který jsem zvládla iniciovat já. A zatím je vše na dobré cestě. Děkuji.

Pan Š. (3 terapie - více potíží)

Dobrý den přeji. To co jsme řešili se určitě zlepšilo. Děkuji za Vaši podporu moc si Vašeho přístupu vážím. Já jsem moc rád, že jsem Vás potkal. Jste velmi příjemná bytost. Už se těším na příští terapii. Zatím mějte krásné dny.

Paní D. (2 terapie - strach)   

Dobrý den, 

skvělý, fakt cítím úlevu, už    nemám takový ataky a fakt  jsem vděčná.                       

Paní P. (po 2 terapii - strach z bouřky) - EFT a děti 

Dobrý den. 

Syn mi říkal, že Vám musím napsat. Včera byl doma s babičkou, my jsme byli pryč a volal mi, jak zvládl bouřku, dokonce byl i venku.


Pan J. (1 terapie - úzkosti)

Zdravím. Ještě to dojíždělo i na těle. Teď už je to dobrý. Chvilku mi bylo nevolno. Spánek kvalitnější. Dýchání lepší. Ztuhlost těla taky pominula. Jsem klidnější. Takže spokojenost. Bloky uvolněny. Takže ještě jednou díky!

Paní B. (2 terapie - neshody s matkou) 

Dobrý den paní Kubaštová. S mamkou jsem v pohodě. Dokázala jsem s ní hovořit úplně klidně, bez výčitek a zbytečných emocí. Díky Vám mám život klidnější a spokojenější. Už mě tolik vzpomínky a výčitky nebolí. Během dalších dní bych si ráda domluvila další schůzku. Určitě se ozvu. Hezký večer plný pohody.

Paní B. (2 terapie)

Dobrý den. 

Mám pocit že se věci okolo mně jakoby zklidňují. Měla jsem už úplný odpor k svému zaměstnání. Jako by se věci okolo mně zklidňovaly. 

Můžete mi napsat kdy budete mít čas?

Paní R. (po 1 terapii - pocit viny)

Pěkný večer. 

Cítím se teď, když jsem v tom prostředí mnohem lépe, už si nepřijdu shrbená a provinilá. 

Je to úleva a takový pocit, že mi už je to jedno.

Paní F. (po 1 terapii - žárlivost)

Dobrý den paní Kubaštová.

Chtěla bych Vám moc poděkovat za to včerejší sezení, bylo to pro mne opravdu velmi zajímavé. Navíc jsem se tam cítila moc dobře, protože nejen že jsem Vás vnímala jako (svoji kamarádku, které se svěřuji), ale také tím, že jsem ze sebe dostala veškeré mé pocity spojené s lítostí a trápením, zkrátka vše co mě tíží. Přemýšlela jsem nad tím po zbytek dne a dnes znovu. Také jsem si poťukávala a zkoušela to celé sama. Určitě se tomu budu věnovat dál a dělat přesně jak mi radíte. Takže moc děkuji. Mějte se moc hezky.

Po několika dnech: Jsem ráda, že nám to společně tak dobře šlo. Pokouším se na tom celém průběžně pracovat a musím přiznat, že malinkou změnu k lepšímu už na sobě pociťuji. Jak to jde, tak odťukávám.. (když mě tedy nikdo nevidí), tak že doufám, že se to bude i dále upravovat a zlepšovat. Určitě Vás budu kontaktovat a poprosím o doťukání dalších témat a ještě jednou moc děkuji.

Víkend proběhl v naprostém klidu, tak jsem byla moc ráda. Ale je pravda, že toto asi chtělo.., byla to pro mne taková nějaká zkouška a já tak zjistila, že to sice stále těžce snáším, ale už s tím v sobě umím trochu jinak pracovat, tak že uvidím jak to půjde dál. Nechám tomu ještě nějaký čas a pak se s Vámi určitě domluvím na další návštěvě.

Po několika týdnech: Řekla bych, že po té stránce, která mě tížila a trápila, je to o hodně lepší. Byly párkrát situace, kdy bych dříve už zareagovala nějakou poznámkou nebo se zkrátka určitě ozvala, ale já tak neudělala, ustála jsem to i přesto, že se ve mně cosi odehrávalo, ale dobrý.. zvládla jsem to a dokonce už i bez poťukávání. Je možné, že svoji roli také hraje to, že se teď nějak pořád něco děje a já nemám moc času nad tím přemýšlet, ale určitě je to i tím vším od Vás. Už jsem mockrát přemýšlela, že Vás budu kontaktovat na další pokračování. Určitě se ozvu a budu se moc těšit. 

Terapie bude pokračovat.

Paní I. (po 1 terapii)
Musím říct z vlastní zkušenosti, že paní Lenka je úžasná bytost, která vám určitě, pokud budete vy sami chtít, pomůže. 
Můj velký dík za pomoc při hledání ztracené energie a elánu.

Paní H. (po 1 terapii) - zveřejněno na FB

Vřele doporučuji Terapii EFT Lenka Kubaštová. Další kvalitní terapeut v mém okolí i životě. Existují lidé, kteří mi svými kvalitami pomohli z přetěžkých situací a tato báječná žena je pro mne třešničkou na dortu.

Paní J. (po 1 terapii - žárlivost)

Dobrý večer Leni, jak jsem slíbila, píšu, jak jsem prožila celý týden ohledně svého problému. Musím napsat, že je to o hodně lepší. Mám méně těch myšlenek na prožité bolestné situace. Ťukám, když mi něco přijde do hlavy a je to o dost lepší.

Paní L. (po 1 terapii - hubnutí) - EFT a děti

Dobrý den. Včera chtěl syn otevřít balení sladkostí a já mu to zakázala, takže na to koukám, mám chuť, ale jsem překvapivě v klidu, protože je to zavřené. Mám 4 kila dole a furt mi lítá v hlavě to, že EFT funguje a že mě z toho dostane.

Následují ještě dvě terapie. U snižování váhy je třeba tří terapií.

Paní D. (3 terapie - přejídání) - EFT a děti

Dobrý večer, paní Kubaštová. Dcerka se zatím drží a myslím, že se snaží se cvičením i v jídelníčku. Určitě váhu nenabrala, ale co ztratila mi nepoví. Ale je vyrovnaná a celkem v pohodě. Děkuji.

Moje poznámka: U snižování váhy a závislostí (i na jídle), je třeba 3 terapií.

Paní K. (po 1 terapii)

Dobrý den, musím říct, že se mi to zdá lepší. Jednou jsem na dcerku křičela, což za celý týden považuji za úspěch, ale rychle jsem to přešla a nevyčítala si to. Navíc to byla trochu jiná situace, než kterou jsme spolu rozebíraly. Určitě bych ale uvítala další setkání :)

Slečna J. (po 1 terapii - tréma ve škole) - EFT a děti

Dobrý den.

Zlepšilo se to, dneska jsem dostala 1 z matematiky.

Pan F. (po 1 terapii - pomočování) - EFT a děti

Dobrý den.

Syn se srovnal a už 14 dní neměl nehodu a nepomočil se.

Paní P. (po 1 terapii - úzkosti)

Dobré ráno, paní Kubaštová. Mám se dobře, po Vaší terapii jsem se cítila moc hezky. Úzkosti výrazně polevily a když přijde, tak není tak silná. A hlavně už se nebojím, že umřu.

Paní Z. (po 1 terapii - nevěří si) - EFT a děti

Dobrý den. 

Je to pecka. Věří si více a opravdu se s ním lépe pracuje. Krásný den přeji.

Paní I. (po 1 terapii - bolest)

Dobré ráno. Musím říct, že když jdu po schodech tak je to výrazně lepší. Když si odťukávám nějakou bolest na noze tak někdy se mi to úplně nepovede, ale pozitivní je, že Diclofenac jsem si vzala až v neděli. Jinak se opravdu cítím mnohem lépe, i psychicky odlehčená. Už se těším na příští setkání. Přeji hezký den.

Po druhé terapii s jinou obtíží (zveřejněno na FB)

1/ Musím říct z vlastní zkušenosti, že paní Lenka je úžasná bytost, která vám určitě, pokud budete vy sami chtít pomůže. Můj velký dík za pomoc při hledání ztracené energie a elánu.

2/ Já se musím přidat s velkým poděkováním Lence, která mě naučila si pomoci metodou EFT. Před 3 dny jsem byla na operaci s kolenem. Po operaci mi dali kapačku proti bolesti která mi moc nefungovala. Dalším řešením byly opiáty, tak jsem vyzkoušela si jednotlivé bolesti odťukat. Byla to paráda fakt to zafungovalo. Bolest hned odešla a žádné opiáty nebylo potřeba. Děkuji moc Leni.

Paní M. (3 terapie- "závislost/nešvar") - EFT a děti

Dobrý den, paní Kubaštová,

tak včera byla vhodná "konstalace" hvězd a dcerka byla taková sdílnější, tak jsem se jí zeptala, jak to zvládá. Říkala, že dobrý, že ani už v té družině, kde patrně minulý týden něco proběhlo, už to nedělá. Ve třídě má ještě občas "nutkání", ale to zvládá vyťukáváním si zápěstí, jak jste jí učila. S paní učitelkou jsem nemluvila, abych pravdu řekla nemám na to ani chuť. Dcerka teda teď říkala, že to "zastání" od paní učitelky teď už má, tak snad si to děvčata nějak vyřešila :-)

V každém případě máme všichni pocit, že opravdu náš problém se vyřešil, pouze a jen díky Vám. Jsem Vám neskutečným dlužníkem. Jste skvělá a svoji práci děláte dobře. Co je pro mě, jako matku, nejdůležitější je to, že to dítě Vám naprosto důvěřuje a já nemám strach s Vámi to dítě nechat. Bohužel u klinických psychologů toto neznám.

Ještě jednou Vám moc a moc děkuji.

Paní M. (po 1 terapii)

Dobrý den, vše je jak má být. Vztah se vyvíjí moc hezky a už máme objednanou i společnou letní dovolenou. Dítě jsem přestala protlačovat do určitých rozhovorů snad už do týdne a dokonce jsem se po několika letech strachu z přijímacích zkoušek zvládla podat si přihlášku na Mgr., tak mám alespoň naplněný volný čas učením a nepřemýšlením nad rodinou. Děkuji za pomoc.

Paní J. (po 1 terapii - strach) - EFT a děti

Dobrý den paní Kubaštová, od návštěvy u vás je syn v absolutní pohodě a říkal mi, že se cítí "takovej lehčí" :-)Takže jsem vám chtěla ještě jednou strašně moc poděkovat! Ani včerejší úplněk ho nerozhodil. Jsem neskutečně ráda, že jsme ho k vám přivedli, ulevilo se jemu i nám. Ještě jednou moc děkujeme! 

A budu vás určitě doporučovat dál. Mějte se krásně.

Paní R. (po 1 terapii - migrény a záchvaty trojklanného nervu)

Dobrý den, asi po 3 dnech po ošetření u Vás jsem chytla nějaký moribundus, který je většinou spojený s velkýma bolestma hlavy (jak nastoupí rýma) a někdy to pak právě chytá i ten trojklanný nerv. Ale abych řekla, stále jsem s přivřenýma očima čekala odkud bolest přiletí a ono jen zlehka, jakoby to bylo v dálce, asi 2 noci. Takže (ťuky, ťuky na dřevo), je mi lépe. Děkuji prozatím moc.

Paní M. (po 1 terapii - strach chodit do školy, několika-týdenní absence školy) - EFT a děti

Dobrý den, paní Kubaštová, jen chci pokračovat v dobrých zprávách, syn byl včera ve škole úplně v pohodě a dnes šel taky. Já už dnes normálně v práci, je to paráda. Říkal tedy, že se mu moc nechce do družiny, ale to se dá vyřešit. Také jsem se o vás zmínila naší paní dětské lékařce. Snad vám to nevadí. Ještě jednou moc děkujeme. Přeji vám krásný den.

Paní B. (po 1 terapii - panický strach z nemocí u dětí)

Dobrý den, paní Kubaštová.

Musím říct, že cca dva dny jsem měla strach o holky (spojený s nemocemi). Ale pak to přešlo a cítím se dobře. Dcerka měla teploty a myslím, že jsem to zvládla v klidu bez velkých emocí, strach jsem nepostřehla, tak uvidíme dále... 

Každopádně moc děkuji!


Paní M. (po 1 terapii - pocit viny, potíže v manželství, emoční přejídání)

Dobrý den, paní Kubaštová.

Chtěla bych reagovat na naši nedávnou terapii a poděkovat za "zázraky na počkání". Změna ohledně jídla i komunikace s manželem viditelná okamžitě!

Děkuji, s pozdravem...

Paní I. (po 1 terapii - úzkost)

Dobrý den. Po EFT jsem nezaznamenala stav úzkosti, jaký jsem dřív měla. Celkově jsem vyrovnanější, ovšem není to úplně na 100 procent, ale snažím se na tom pracovat. Celkově mi to moc pomohlo. Děkuji a přeji hezký den.

Paní L. (po 1 terapii)

Dobrý den,

jsou to dva týdny, co jsem u Vás byla. Z terapie mám dobrý pocit, mnoho věcí beru s nadhledem.

 Děkuji moc.

Paní P. (po 1 terapii - bolesti, deprese)

Dobrý den, mám se dobře. Vše mi hned zabralo, nechávám to ještě usadit a zapracuji na něčem dalším.

 Moc Vám děkuji. Opravdu jste mi moc pomohla.

Paní Š. (po 1 terapii - astma)

Dobrý den, Leni, je mi parádně, už nemám ty záchvaty a šplíchám si jen jednou denně, určo mi to pomohlo. Moc děkuji. A dcera, jak byla u vás s vnučkou, byla moc nadšená taky jak to hezky umíte s dětma. Jsem moc ráda, že o vás víme.

Paní P. (2 terapie - panická ataka, agarofobie)

Po první terapii:

Dobrý den, paní Kubaštová. 

Ataky zlepšily, nikdy se nerozvinuly do plné síly jako předtím. Ale pořád ještě něco zůstalo, hlavně pocity nervozity, zatnutí svalů, občas slabost a třes... Myšlenky se uklidnily, spíše zůstaly fyzické projevy. Zvládla jsem sama vyjít ven na návštěvu za kamarádkou! Ráda bych Vás tedy poprosila ještě o termín na další terapii.

Po druhé terapii:

Hned druhý den po terapii dopoledne jsem zvládla sama s oběma dcerkami dojít do zahradnictví pro kytky. Pak už se ataky neobjevily. Ještě jednou moc děkuji... ani nevíte, jak moc jsem vděčná. 

Mějte se krásně :)

Paní H. (po 1 terapii - strach chodit do školy) - EFT a děti

Dobrý den paní Kubaštová.

U dcerky došlo opravdu k velkému zlepšení. Začala ráno opět snídat a už tady neprobíhají toliko nářky, že se bojí jít do školy, spíš že se jí nechce... I ona sama říkala, že už se nebojí tolik chodit do školy, řekla bych, že se i těší, když mají nějaký program ve škole. Myslím, že si toho všimly i její spolužačky, ráno na ni vždy čekají před školou. Bohužel je pořád stejný flink a učení ji nebaví a do hlavy jí to neleze, ale to už je její "boj". Nakonec jsem zrušila i návštěvu psycholožky, tam bych řekla, že to na ni mělo naopak negativní vliv. Paní psycholožka ji stále omlouvá, že je v pubertě a že je to její chování normální. Údajně je na ni z naší strany moc velký tlak na výkon s čímž určitě nesouhlasím. Nicméně jsem ráda, už tam nemusíme a to jenom díky vám.

Ještě jednou vám velice děkuji a přeji vám plno spokojených "zákazníků" jako jsme my.

Paní X. (po 1 terapii - velký smutek bez příčiny)

Dobrý den, paní Kubaštová.

Mám se psychicky výborně, smutek odešel a jsem v pohodě. Bolesti mi zůstaly, ale jsem mnohem veselejší. Ještě jednou moc děkuji.

Paní P. (po 1 terapii - hubnutí)

Dobrý den, zdá se, že sice pomalu, ale terapie funguje. Na dovolené jsem poprvé přibrala pouze svaly a to jsem plavala míň, než minulý rok. Posílám Vám tabulku pro srovnání úbytku tuku a nárustu svalů.

Následují ještě dvě terapie. U snižování váhy je třeba tří terapií. 

Paní B. (po 1. terapii - stres ve škole) - EFT a děti

Dobrý den. 

Syn se mi zdá klidnější, prý je všechno dobrý :-) S úkoly ještě zápasíme, ale řekla bych, že se mu ulevilo a vše z něj tak nějak spadlo. Řekla bych, že má i lepší náladu.

Paní Y. (po 1. terapii - rostroušená skleróza)

Dobrý den, paní Kubaštová,

EFT se mi líbilo. První den mě docela bolel bod na hlavě. Cítím se lépe a mám pocit, že i chůze je lepší. Ráda bych se k Vám znovu objednala.

U chronických/autoimunních onemocnění je třeba sezení více.

Paní V. (po 1 terapii - špatné období)

Dobrý den, paní Kubaštová.

Z terapie jsem měla dobrý pocit, nejvíce se mi zlepšila komunikace. Při zátěži se to zhorší. Celkově jsem se víc uvolnila a zbavila se pocitu že mě přítel kontroluje. Lépe taky dosahuji orgasmu a mám větší chuť na sex.


Paní H. (po 1 terapii - dcera nezvládá chodit do školy a přestala tam chodit úplně již řadu týdnů) - EFT a děti

Dobrý večer.

Dcerka dnes začala chodit do školy, jen na zkoušku. Uvidíme, jak to dopadne. Moc děkuji!!! Moc jste nám pomohla!!!

Paní P. (po 1 terapii)

Dobrý den, mám se dobře. Vše mi hned zabralo. Nechávám to ještě usadit a zapracuji na něčem dalším. Moc Vám děkuji. Opravdu jste mi moc pomohla.

Pan J. (po 1 terapii - strach z injekcí a zubaře) - EFT a děti

Dobrý den, paní Kubaštová.

Dcerka byla statečná. První injekce úplně v pohodě a druhá už byla trochu nervózní, poťukala a dala to.

Paní Z. (po 1 terapii) - EFT a děti

Dobrý den, paní Kubaštová, chtěla jsem Vám dát vědět, že syn se během června zklidnil, respektive přijal danou situaci ve škole, snad i tu s tatínkem. Moc Vám ještě jednou velice děkuji, s pozdravem.

Paní D. (po 1 terapii) - EFT a děti

Dobrý den, 

něco se se synem změnilo, několikrát se nám stalo, že samostatně vykonal úkol, který by se dřív bál vykonat (třeba zeptat se na něco cizího člověka). Tak uvidíme, jak ve škole. 

Hezké léto.


Paní Š. (po 1 terapii - úzkosti)

Dobrý den. Musím říci, že se mi úzkosti začaly zlepšovat tak nějak 14-20 dní od našeho sezení, když se takto zpětně podívám. Není to úplně 1OO% a v mnoha ohledech bych určitě ještě s Vámi měla na sobě zapracovat. Ale jako hlavní bod toho, že sezení zabralo je to, že jsem těhotná, což se nám nějaký ten rok nedařilo.

Pan M. (2 terapie - špatné dětství)

Moc se omlouvám, že odepisuji až teď. Po EFT se mi dařilo dobře. Po obou terapiích jsem se cítil mnohem líp. Děkuji Vám moc! V září bych se Vám ještě ozval a poprosil ještě o jeden termín, jestli to bude možné. Někdy v  říjnu se budeme stěhovat, takže bych do tý doby rád  ještě jednu návštěvu u Vás stihnul. S pozdravem.

Paní B. (po 1 terapii - strach ze smrti, noční můry- EFT a děti

Dobrý den, paní Kubaštová,

moc děkuji za Váš zájem a zároveň se omlouvám, že jsem se neozvala. Konec školního roku byl velmi náročný. Syn je od terapie velmi klidný. Všimla si toho i kolegyně ve třídě. Je vyrovnanější. Snažím se s ním "ťukat" každý večer, nebo alespoň každý druhý večer.

Noční můry ustaly. Od terapie se stalo pouze jednou, že v noci začal plakat, ale trvalo to nesrovnatelně  kratší dobu, uklidnil se a spal až do rána. O smrti přestal mluvit úplně.

Jsem Vám velmi vděčná, že jsem se mohla seznámit s EFT terapií v praxi. Bylo to pro mne velmi poučné a i profesionálně mě to posunulo kupředu. Dokonce zvažuji, že si kurzem sama projdu. Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji Vám krásné léto.


Paní R. (po 1 terapii - bezmoc z rodinných vazeb)

Dobrý večer, Leni.

Jen jsem Vám chtěla říct, že po terapii s vámi jsem se cítila po cestě zpět jak spráskaný pes a možná ještě více v depkách. Ale dojela jsem domů a zkusila EFT více do hloubky, myslím, že jsem k sobě byla i více otevřená než před vámi. Ťukala jsem na vše co jsem zrovna cítila a bez zábran slovníku, nebo tématu. A najednou asi po 15 minutách jsem pocítila totální úlevu. Zkusila jsem se pak i zamyslet nad věcmi které jsem si řešila a cítila jsem prázdno. Nebylo tam nic. 

Zní to tak úžasně až tomu nemůžu ani sama uvěřit. Tak jsem vám chtěla moc poděkovat. A budu se těšit na další sezení s vámi.

Přeji krásný večer.

Terapie bude pokračovat. 

Paní M. (po 1 terapii - vztek a afekty a strach z nových věcí) - EFT a děti

Dobrý večer, paní Kubaštová,

musíme s poděkováním říct, že tato metoda u syna zafungovala, hlavně co se týká vztekání, je již minimální, ani si nepamatuji, kdy naposledy měl nějaký afekt, i ve školce ho chválí. Co se týče nových situací, tak to jsme ještě neměli možnost vyzkoušet, jelikož byl malý nemocný a byli jsme převážně doma, tak nebyla zatím možnost, ale chystáme se na logopedii, tak uvidíme. Jinak celkově se mi zdá takový jiný, rozumnější, chápající, neodmlouvá, jakoby metodou EFT vyzrál na vyšší vývojový stupeň. Budeme syna monitorovat a jakmile bude nějaká nová situace, ve které by měl nějaký problém, určitě se na Vás ráda obrátím :-) Ještě jednou moc děkujeme a určitě napíšu ca za měsíc, jak postupujeme :-)

Krásný večer a syn Vás též pozdravuje.

Pan J. (po 1 terapii - nedaří se v práci a ve vztazích) - EFT a kvantování

Krásný den, milá Lenko...

Děkuji... Od doby kvantového skoku a Vaší terapie se věci daly do pohybu...

Ve firmě se daří ještě lépe, než dosud, ve vztazích nastaly kladné pohyby a co se týče toho projektu, jednám asi s pěti potencionálními investory... Z toho jedno je velké investiční fórum, které jsem si přesně přál... Takže za mě - dobrý!

Paní D. (po 1 terapii - strach usínat sám) - EFT a děti

Dobrý den paní Kubaštová, 

moc se omlouvám, že odpovídám s takovým zpožděním... Syn je rozhodně lepší. Usíná už s větším klidem a není vázán na naši přítomnost. Je sám se sebou moc spokojený a pyšný, že to zvládá. Velice děkujeme za laskavou péči a přejeme, ať se Vám daří.

Paní B. (po 1 terapii - málo trpělivosti se synem)

Dobrý den, paní Kubaštová.

Musím říci, že jsem velmi mile překvapená. Zatím zvládáme s dětmi vše v pohodě, je méně křiku a zlobení se oboustranně. Dalo by se říci, že jsem prozatím našla vnitřní klid. Mockrát Vám děkuji za pomoc a kdyby se něco do budoucna vyvrbilo, ráda se na Vás obrátím!

Mějte se krásně.

Paní D. (po 1 terapii - strach z bouřky, tráví mnoho času na internetu, zadrhávání v řeči) - EFT a děti

Dobrý den, 

děkuji za optání. Syn zatím v pohodě, ale je pravda, že žádná velká extra bouřka nebyla. Mluvení se zlepšilo. Musím říci, že jsme odbourali mobil i PC. Celkově začátek školy zatím bez problémů. 

Moc děkuji.

Pan A. (po 1 terapii - vztek  na děti a ženu)

Dobrý den. 

První týden mi přijde, že jsem řval či seřval děti, ale teď bych řekl, že se snažím více mluvit a míň být hlučný. Co se týče ženy, řekl bych, že více ji dokážu říct. Takže snad pozitivní pro Vás, pro mě určitě. A i mě přestala bolet hlava.

Díky.

Paví V. (po 1 sezení - dlouhodobé potíže s náctiletou dcerou, kdy matka není schopná se dcerou "normálně" bavit a "ani se na podívat")

Dobrý den, Lenko,

moc jste mi pomohla, úleva je citelná a přetrvává. S dcerkou se dokážu normálně bavit a nemám žádné negativní pocity. Jsem za to ráda :-) Moc vám děkuji za pomoc.

S pozdravem.


Paní I. (poděkování za vide YouTube)

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaše videa, která mi přinesla spoustu pozitivního do života. Procházím teď velmi těžkým obdobím, které bych nerada rozebírala, ale díky Vašemu příspěvku s metodou EFT jsem se po 2 měsících depresí a chronické nespavosti už 3 dny vyspala. Večer před spaním udělám vše podle Vás a ono to opravdu funguje. Kéž by to tak účinné bylo bylo i v jiných sférách. Včera jsem sledovala, jak si navodit vnitřní klid, bojuji totiž už 2 měsíce s děsivými myšlenkami a jak jste tam zmiňovala to řetízkování, úplně jsem v tom zachytila můj problém. Tak ráda bych vymazala svou mysl od myšlenek, které mi zatemnily dny, ale pořád nevím, jak na to... Vůbec mi to nejde ovládat. Vyzkoušela jsem spoustu věcí, intenzivně pracovala, alternativy všechny zklamaly, jen aby to bylo pryč, teď jsem spatřila Vaši milou tvář, poslouchala x hodin Váš příjemný a povzbudivý hlas a chci zkusit ještě tohle. Kdyby to vyšlo, velká část mých ranních i večerních vděčností by putovala směrem k Vám. Jsem už dost bezradná a zklamaná, že po tom všem, co už jsem v životě musela zvládnout mi život přichystal další velmi náročnou zkoušku, která mi dává hodně zabrat.

Jen jsem chtěla krátce vyjádřit mou vděčnost za Vás. Za to, že jsem na někoho takového narazila a chci Vám poděkovat i za to, co děláte pro lidi. Děkuji.

Paní M. (po 1 terapii) - EFT a děti

Dobrý den,

velmi Vám děkuji, syn je jako vyměněný :-) dokonce se mnou teď o některých věcech začal diskutovat :-) samozřejmě máme zdravě nastavené hranice, takže je diskuze možná :-)

Mějte se krásně.

Paní F. (po 1 terapii - strach sednout do sedla svého koně po opakovaných pádech)

Dobrý večer,

děkuji moc. Dnes premiéra sami ven v sedle. Pár zkoušek bylo, trochu strach byl, ale chvilku :-) Neslezla, bojovala se sebou a pak už skvělá jízda. Tak moc děkuji.

Paní H. (po 1 terapii - strach jít do školy - bolesti břicha, strach spát sama v pokoji) - EFT a děti 

Dobrý den, paní Kubaštová.

Dcerce se daří skvěle - bříško už nebolí a dokonce začala spát sama ve svém pokoji. Moc Vám děkujeme za hezkou spolupráci a dcerka Vás nechává pozdravovat.

1. DOPIS a rok poté...

Paní M. (po 1 terapii - pocit submisivity před muži)

Dobrý den, paní Kubaštová. Musím říct, že první změny pociťovala moje rodina. Zlepšení vidím určitě ve svých pocitech, nemám už potřebu mít za každou cenu vztah, ale jsem spokojená single a vlastně jsem zjistila, že mi to tak vyhovuje i víc. Ve škole se nebojím zeptat, jednoho profesora jsem dokonce opravila, že má chybu (vždycky jsem byla spíš pro to, nic neříkat, protože to jsou kapacity) a hlavně největší posun je, že jsem se postavila svému bývalému příteli, řekla jsem mu, co si o něm myslím a že ho už nechci mít ve svém životě, protože je narcista. Doufám, že se mi to jednou podaří i s tátou. Dokonce si už nemyslím, že by si partneři měli být rovni, ale že žena by měla mít rozhodně navrch. Zatím mi teda do života stále chodí narcisti, ale díky tomu, že už je umím rozpoznat a být více rozhodná, tak už je dokážu hned ze začátku odhalit a nepouštět k tělu. Děkuji mockrát a přeji, ať díky této metodě, kterou provádíte excelentně, máte co nejvíce spokojených pacientů.

... 2. DOPIS, který mi poslala tatáž klientka zhruba po roce.


Dobrý den, paní Kubaštová,

chtěla jsem Vám dát jen vědět, jak se mi daří a jak pomohla Vaše terapie. Našla jsem si přítele, který mě bere jako rovnocennou a užívám si první vyvážený harmonický vztah, a všimla jsem si, jak jste říkala, že jsem přestala přitahovat neseběvědomé egoistické narcisty, ale naopak hodné kluky. A přijdu si víc sebevědomější a že si umím říct co chci a nechci. A umím rozpoznat manipulaci.

Tak jsem Vám chtěla ještě jednou moc  poděkovat za to co děláte a jak jste mi pomohla :-)

Mějte pěkný den a hodně spokojených pacientů.

Paní S. (po 1 terapii - strach jít ven mezi lidi)

Dobrý den,

já vám moc děkuji, bylo to úžasný a já jsem měla neskutečně energie, zvládla jsem dva úřady a dojem, že zvládnu úplně cokoliv. Jsem vám moc moc vděčná. 

Přeji vám krásný den, děkuji.

Paní M. (po 1 terapii - nízká sebedůvěra, špatný vztah se spolužáky, nechuť k učení) - EFT a děti

Dobrý den, Leni.

dcerky je sebevědomí určitě lepší. V tělocviku se opět bála něco překonat, ale tentokrát sebrala odvahu hned a dokonce jí i třída zatleskala. Domácí úkoly se snaží udělat než přijdu z práce a už mi nevypisuje, že si s tím neví rady. Dokonce touží i po tom být delší dobu sama doma.

Paní M. (po 1 terapii - vztek, agrese) - EFT a děti

Dobrý den,

velmi Vám děkuji. Syn je jak vyměněný :-)

dokonce se mnou teď o některých věcech začal diskutovat :-) samozřejmě máme zdravě nastavené hranice, takže diskuze je možná :-)

Mějte se krásně.


Chcete mě kontaktovat?